VOLVO S40

Hű társam az autó, nagyon jól szolgál. Soha nem hagyott még ott sehol. Az ereje nekem pont elég, dinamikus, futóműve lehetne egy kicsit jobb, kanyarokban a karosszéria enyhén bedől. Csomagtartó mérete éppen elég, 4 ajtós verzióról beszélünk így a nyílása elég szűk, ami negatívumként említhető. Ülések szuper kényelmesek, váltó könnyen kapcsol. A kilátás hátra kicsit rossz, mivel az autó hátulja "fenn hordja az orrát". Az utastér szigetelése jó, a motor halkan jár, rosszabb utakon az utastérben egyedül a kesztyűtartó ajtaja zörög egy kicsit. Összességében egy elég jó autó, nekem nagyon a szívemhez nőtt, a következő autóm is valószínűleg egy Volvo lesz.

Születési éve: 1980

Meghibásodás leírása: Télen, reggel, hidegen nem indult. Elektronikus baja volt. A befecskendezéssel volt baj, nem kapott elég üzemanyagot. A hiba orvosolva lett.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: elektromos rendszer Javítás összege: 45000 Ft. Leírás: Télen, reggel, hidegen nem indult. Elektronikus baja volt. Sokat szenvedtek vele mire rájöttek. A befecskendezéssel volt baj, nem kapott elég üzemanyagot.