OPEL ASTRA G

Az autó formája tetszik a legjobban!!! A fogyasztása és a motor hangja megint csak szuper!!! UTÁLOM a váltóját! Ha több pénzem lett volna CSAK és KIZÁRÓLAG autómatát vettem volna.Az előző autóm egy Opel Vectra A volt 2.0 autómata és 6 évig hajtottam.Soha nem volt baja a váltónak.Az volt a legtutibb az egészbe!Ha megint autót cserélek az nem leshet más CSAK autómata váltós!!!!

Születési éve: 1972

Hogy megy? lusta

Meghibásodás leírása: A vezető oldali ülést a szervíz nem tudta megcsinálni,hogy ne nyiszorogjon(pl.:kuplungoláskor).A sebességváltója nehezen veszi az 1-es fokozatot álló helyzetben. A szervíz átvert az első"kötelező"szervízeléssel!!! Opel Rupesky Szeged CSAK a levegőszűrőt cserélte ki és kérésre az ablaktörlő lapátokat horror áron. Számszerűleg 43.000.-Ft A második szervizelést az ismerősöm csinálta(mindent kicserélt előttem 60 perc alatt)15.000.-Ft ért A véleményem a szervízről(Opel Rupesky Szeged):SOHA TÖBBET NEM VISZEM ODA!!!

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: Tankasapka fedele eldeformálódott,de garanciába kicserélték. (Mint,ha a fogukat húzták volna,olyan készségesek voltak:Opel Rupesky Szeged)

Visszatérő hiba leírása: Vezető ülés a mai napig nyiszorog...már megszoktam. A szerviznek NEM sikerült megjavítania(jól befújták szappan spray-val) :) Opel Rupesky Szeged...:)