MITSUBISHI GALANT

Kényelmes, nyugodt és erős. Ha kell, versenyautó, ha kell, nagypapa autó. 2 perc alatt meleg van, bár a hideget egy kicsit lassabban nyújtja. Érdekes, hogy a klíma a jobb oldalon hamarabb páramentesíti a szélvédőt, de hát ez egy japán autó, meg ritkán van akkora eső, hogy szükség lenne rá. Ma már egy kicsit soknak tűnik a fogyasztás, de valahogy meg kell fizetni azt a kényelmet, hogy kuplungolás nélkül átmegyek a Belvároson (automata!). A csomagtartó 500l, de kicsit szűkre nyílik az ajtaja, így a hűtőszekrényt a másik autóval kell szállítani.

Születési éve: 1963

Meghibásodás leírása: Lerobbanás oka: hajtás / váltóLeírás: Előre figyelmeztettek, hogy a váltóban egy hajtás 100.000 km körül el fog nyíródni. Úgy is lett. (Pont a Balatonon, lehetett finanszirozni az autómentőt :( ) Azóta mentem még 150.000 km-t, és olyan a váltó, mint új korában.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Javítás összege: 200000 Ft. Leírás: A fenti hiba. Ebből 150.000 volt az autómentő: persze, hogy a kedvenc szervizembe vitettem.