HYUNDAI TRAJET

A gk.-t ár alatt vásároltam ismert lengéscsillapító és fék hibával, valamint a gumikon is látszott cserélni kell, így a fenti táblázat nem mérvadó. A kocsival meg vagyok elégedve, igen tágas 7 személy szállítására alkalmas, vonóhoroggal felszerelt. Megpakolva 7 személlyel és futóval is hozza azt a teljesítményt amit üresen. Imádom benne, hogy iszonyú tágas belülről, jól felszerelt, könnyen vezethető és nagyon megbízható. A hátsó 5 ülés kiszedésével kisteherautóként is használható és szinte minden belefér. No és van benne anyag. Kiemelkedő a töréstesztje, nagyon biztonságos.

Születési éve: 1977

Meghibásodás leírása: Egyszer a generátor (csapágy) adta meg magát, egyszer pedig valamelyik feszítő görgő csapágy. Lerobbanás oka: motorLeírás: Én hibám. Sírt már szegény feszítő görgő, de csak megvártam míg megfeszült. Tanultam belőle, mivel kb. 90.000 Ft.-ba tellett mire mindent megcsináltak, ami miatta elszállt. Amennyiben időben reagálok és kicseréltetem a feszítőt, kb. 10e Ft. lett volna.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 90000 Ft. Leírás: Már az előbb kifejtettem.