VOLKSWAGEN BOGÁR (KÄFER)

Ez tényleg egy olyan autó amit arra terveztek,hogy mennie kell ha kel ha nem.Benne van az anyag. A fogyasztás pedig a motor tartósságával egyenesen arányos,nem lehet olyan motort összerakni ami jól húz keveset eszik és sok 100 000 km-t elmegy javítás nélkül.Megjelenés?????? Számomra tökéletes!!!!! Sokat sokat gondolkodtam,kell egy kis fogyasztású autó!!! Na de azzal megjelenni??? Inkább egyen annyit amennyi belefér!!! Ha engem valaki meglát az utakon az ilyenbe lásson,nem pedig valami pet palackba! :-))

Születési éve: 1986

Meghibásodás leírása: Egy agyonrahajtott gépsárkány volt,gatyába kellett rázni. 35 év az csak 35 év!Lerobbanás oka: elektromos rendszerLeírás: A probléma a silány alkatrész utánpótlás miatt volt!!!!!!!!!! Nem lenne ezekkel még a mai napig sem semmi gond,ha lenne hozzá használható alkatrész. Mert sajnos az az igazság lehet az akár milyen,vw bogár alkatrész forgalmazó szar az összes új alkatrész. Vagy legalábbis a 90% a. Vettem bele egy új kondit,mert az új nem rozsdás,be is döglött,így visszakerült a régi rozsdás. Így legalább megy.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 50000 Ft. Leírás: Már lassan 40 éves. Nem újítottam fel mindent mert pofátlanul magas árakat képesek elkérni bizonyos dolgokért. Így hát előfordul az ilyen.