VOLKSWAGEN PASSAT

Tágas beltér és csomagtér, hosszútávon is kényelmes ülések, jó vezethetőség igazi élmény vezetni, dinamikus menet tulajdonság, jó fogyasztás, csak ajánlani tudom. Amit feltétlenül szeretnék figyelmébe ajánlani azoknak akik még most tervezik egy ilyen autó vásárlását! Autókereskedő ismerősömtől hallottam, hogy a külföldről behozott példányoknál nem ritka, hogy 200 ezret is vissza tekernek (büntetlenül csak úgy megjegyzem) mert ezeknél az autóknál állapotuknál fogva ezt meg lehet tenni. Nos ezeknél az autóknál azért időnként rendesen a zsebünk mélyére kellhet nyúlni, és nem csoda, ha néhány véleményező már 10 literes fogyasztásról is beszámol. 4-500000 km nél már ez nem csoda. Én azt tudom tanácsolni, hogy aki teheti max. 120000 km körüli autót vegyen vagy akinek kevesebb pénze van rá az 200000 km körülit mert azon már minden komolyabb alkatrész ki van cserélve. Összességében egy nagyon jó autó amit gondos karbantartással csak szeretni lehet.

Születési éve: 1965

Meghibásodás leírása: Váltó javítás, pontosabban kuplung javítás volt ami 144000 Ft volt. Turbót kellett felújítani 207000 km-nél 120000Ft volt. Lerobbanás oka: hajtás / váltó

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Javítás összege: 144000 Ft. Leírás: Váltó javítás volt 196000 km -nél pontosabban kuplung javítás.