BMW 7-ES SOROZAT

Sok az ellen érv föleg azoktol akik vagy félnek vagy irigyek a bömös tulajokra. Csöppet se bántam + söt ez egy érzés mikor eggyé válsz a géppel te pontosan tudod ö mit tud és ö tudja hogy te mit akarsz! A legszebb dolog a világon! sokat fogyaszt. Mért is? 6-henger automata 1650kg 24év. akkor mért is sok az átlag 12?? Vannak olyan kisautok amik a pályán 140-150es átlagnál még a 14is simán bekapkodják. akkor? mi a sok? Nos a baráti körömnek szintén feltettem ugyanezt a kérdést és a válasz erre noshát igen igazad van:) Nem ismerik elitélik de bezzeg mikor mennek vele utána ki se akarnak szállni belöle.

Születési éve: 1977

Meghibásodás leírása: Ha az elözö gazdi nem költött semmire az nem az auto hibálya hanem az igénytelen embereké!Lerobbanás oka: elektromos rendszer 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: ha a generátoron az ékszijj kb 3-centit log akkor biza hajlamos nem ugy tölteni ahogy kéne föleg ha az elözö gazda fittyet hányt rá és koklerekhez vitte néha mikor eszébe jutott!

Visszatérő hiba leírása: Nos hát ha az ember azt mondja hogy csináld magad mozgalom akkor biza rámegy némi idö mig megismerkedik a gép minden porcikájával ha ez megvan akkor mint a kezesbárány ésmikor megjavul az meghálálja. 1 fö mondás: tiszteld a kocsit és tisztelnek téged is, vigyázz a kocsira mert ö is vigyáz rád!