OPEL CORSA C

Mindig opelunk volt nagyon csalodtunk az ujjabb márkákban. Volt kadetünk corsa B 1,2-es corsa B 1,4-es "KIVÁLÓ"corsaC1,7cdti-is corsaC 1,2-es ez is 7litert fogyaszt benzinböl A régebbi corsákkal nem volt más költségünk 4-6 év alatt csak a szerviz költségek. az a szép szlogen hogy opel sose kop-el annak kellene ezt a tetemes költséget fizetni aki ezt az autot igy össze rakta Ez az auto most 6 éves első tulajdonos lehet hogy utolsó is.!!!!!!!!!!!!!!!!!4éves kora ota hol igy hol ugy de rossz az .autó

Születési éve: 1952

Meghibásodás leírása: Lerobbanás oka: hajtás / váltó

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 1200000 Ft. Leírás: Ezidáig 1200000fr kettös össztömegü lenkerék,kinyomó csapágy+kuplug szett , 4db porlasztó csucs,öninditó generátor,most pedig megállt a motor valoszinü veszérmű szij szakadás. EZ az autót 3800000fr-ért vásároltam ráköltöttem 1200000fr-ot ezidáig.Már minden pénzem ráment és most nagy dilema előtt állok.Bontó-vagy ócskavas lesz-e,mert nem tudom,hogy érdemes-e erre az isuzu motorra felszerelt opelre valamit is költeni