FORD FIESTA

Nagyon szerettem ezt az autót,jelenleg is szándékomban áll venni,de csakis a hasonló korosztályt!A fiatalabb autók már meg se közelítik a régi társaikat,amiket még a minőségre tartósságra építettek.Jelenleg használok egy 2005-ös fiestát mint céges autót,de egyenesen borzalmas!Fapados mint az alap suzuki,szét van az eleje,nyüszít a váltója,ütnek a féktárcsák,stb.. Ezzel szemben a 95-ös sajátom amit Dublinban vettem,kényelmes,és nagyon megbízható,gondolkodás nélkül elindultam több száz kilométeres útra.Mint munkatárs is nagyon jó,szobafestőként az összes szerszámot be tudtam rakni.Termetéhez képest meglepően jól pakolható.Később pedig az összes cuccomat hazahoztam vele,Dublinból.Nem mondom,tele volt még az anyósülés is,de minden befért!A hazaút előtt mindössze olaj,víz,futómű ellenőrzés és ennyi.A 2700 km-es távon a számításaimat meghazudtolva 80eurot spórolt meg az üzemanyagon,a tervezett 110 helyett sok helyen 130-140km/h sebességgel haladva. Itthon még használtam 4 hónapig,aztán barom módjára elszálltam vele egy jól ismert kanyarban.Tiszta szégyen számomra,és a mai napig nagyon haragszom magamra ezért,és nagyon sajnálom. Lényeg:Nagyon jó kiskocsi!!

Születési éve: 1981

Meghibásodás leírása: Sose vittem szervizbe,mert amit kellett vele csinálni azt magam megoldottam.Ez több mint 2 év alatt 1 vízszivattyú,és egy első fék garnitúra volt,semmi más!!!