FORD MONDEO

Nagyon szeretheto halas auto az arat tokleletesen megerte! A legaprobb dolkoktol a legnagyobbig jol mukodik benne minden,a korat tekintve plane. Mikor megvettem feltem kicsit tole,de a leghlasabb autom eddig,jol pakolhato varilahato,jol huz,stabil,nem raz,jo uttartasa van,jok a fekek es abszolut biztonsagban erzem benne magam. Hogy elmlitsek negativat telen a kilincsek csunyan megtrefalhatnak,a kipufogoja is eleg hangos lett mara (3 eve hasznalom). Fogyasztasa nagyon baratsagos,volt mar tarsam Angliaba is es azt kell mondjam le a kalappal,jol birta a gyurodest,egy zokszo nelkul huzta a foldig ero buggyantott feneket 8.5 literes fogyasztassal,ami nyaron ki jon 6.5-re is:) Ha kell teherauto ha kell csaladi es helyt all minden szinten nalam.orulok hogy megvettem. A lokharitok nagyon gyenge anyagbol vannak az nalam fogyoezkoz. Az olajat nem eszi,elektronikusan is rendben van. Volt 6 honap mig allt es utana az inditasnal kicsit ugy tunt haragszik ezert,semmi nem akart mukodni rajta de 2 nap alatt visszaalt a regibe:))) akkor kicsit szivatott. Az alapjarata furan hullamzo azt hittem hogy akksi es vettem bele masikat,de ez azota is megmaradt de ezt olvastam mas mondi gazdi irasaiban is...es ez is csak nehanap....:) Kicsi vagyok(153cm) de teljesen jol erzheto kezelheto az auto,elerem a pedalokat es kezre esik minden,kiveve az elektromos ablak gombjai,nem is ertem nalam nagyobb ember hogyan boldogul vele. Ami meglepett hogy ezert az arert futheto tukrok es labtervilagitas es 6 fokozatu allithato ablaktorlo(mas nem jut eszembe) jar,sokat javit azon hogy az ember lanya az esetleges fenntartasait rajongassa formalja:) Jo vasar volt,megerte es olcson javithato mert a cuccok hozza alig kerulnek valamibe es amugy sem az az aelromlos fajta. De azert egyszer pl megragta egy patkany a gyujtokabeleket,ez a kis halas akkor is indult:) vaarlaskor kapott nagygeneralt,azota olajcsere rendszeresn a gondom ra,bar most lesz aktualis a fek a muszer szerint. en megtalaltam az automat!

Születési éve: 1979

Neme: no

Meghibásodás leírása: a hatso lokharitot lezuztam,7000 Ft volt bontottan,ismeros szerelo festette,tette a helyere.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Javítás összege: 7000 Ft. Leírás: a mar emlitett lokos

Visszatérő hiba leírása: amikor megvettem elmeletileg nem mukodott a hutoventillator kapcsolo de mint kiderult biztositekcsere volt aktualis vagy mi,elnezest kerek a hianyos szaktudasomert..