DAEWOO NEXIA

Jó kis autó, szerintem ez éri meg a leg jobban ebben az ár arányban. Nagyon kényelmes, nem megpakolva viszonylag sportos, mintha egy opel astrát vezetne az ember. Csomag tartója nagy, jól kihasználható, lehet bele pakolni, akár öt személy mellett is. Motorja megbízható, a városi és a hosszú távú utakat is nagyon jól bírja, hirtelen meghibásodás nem jellemző, alkatrész szempontjából pénztárca kímélő. Ami szerintem negatív benne, az a fogyasztás, az úttartás (kanyarokban kissé instabil), terhelve, hegymenetben elég lomha, műanyagok zörögnek. Én közel 6 éve furikázok Nexiával, és ezeket félre téve, teljesen meg vagyok vele elégedve. Bátran merem ajánlani időseknek és fiataloknak egyaránt, akik nem gyorsulni, és nem versenyezni akarnak vele. Átlagos használatra maximálisan megfelel.

Születési éve: 1983

Meghibásodás leírása: Lerobbanás oka: motorLeírás: Hengerfej tömítés átszakadása.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 60000 Ft. Leírás: Maga a hiba nem volt túl drága, de mellette több alkatrész csere is történt az elhasználódás miatt.