MERCEDES-BENZ E-OSZTÁLY

A formája tetszik, minden más csapnivaló. Váltó elektronika egyenesen vacak. Zajok zörejek, megbízhatatlan rossz kivitelezés.

Születési éve: 1967

Meghibásodás leírása: Kifejezetten csalódtam az autóban, Automataváltót kellett benne cserélni, rángatott nem váltott vissza, az elektronikája csapnivaló, valami baja mindig van, volt hogy nem tudtam beindítani, elvitték javításra 1 hónapig nem tudták beindítani!!! A váltó csere és javítás után a mai napig is néha rángat az autó, aminek a javításáért egy vagyont fizettem.Lerobbanás oka: elektromos rendszerLeírás: Vacak egy autó, most is kopog elől valami, zavaróan hangosan, holott 3 hónapja cserélték a lengőkarokat (nem olcsón). Egyedül a formája ami tetszik, de már beleülni sem szeretek. Most sokam ki fognak nevetni: a barátnőmnek van egy 1,5 autómata suzuki swiftje, a mercihez képest kifogástalanul működik, imádjuk vezetni.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Javítás összege: 850000 Ft. Leírás: Ettől sokkal többet költöttem már a kocsira.

Visszatérő hiba leírása: A váltó a mai napig rossz, meg az egész autó egy hatalmas csalódás. Nem méltó a mercedes névhez!!!