KIA RIO

+Amikor vettem 2008 kategóriájában a legjobb ár/érték arány. Tágas utastér, modern fiatalos forma, bézs-fekete színű utastérrel mintha magasabb kategóriában utaznék. nagyon csendes a motorja úgy 3000 ig. Városban, országútra, nagyon jó autó. -Alacsony fordulaton gyenge, gázadásra nem reagál elég gyorsan. Nekem nagyon sokáig tartott mire szépen el tudtam vele indulni, de meg lehet szokni. Autópályát nem szereti 130 fölött hangos a motor, és arcátlan fogyasztással büntet. A gyári hankook gumi egy kalap sz*r. Rendkívül bosszantó, mikor szeretnék egy kicsit szigorúbban elindulni, az első kerekek mintha jég lenne alattuk, néma csendben pörögnek, az autó meg úgy követi mint a gőzmozdony a nagy vaskerekét ami próbálja kimozdítani nyugalmi helyzetéből. Nedves aszfalton ez a jelenség fokozottabban jelentkezik, és az autó orrának pattogásával egészül ki. Rendszeres autópálya használatra nem volna jó választás a benzines. Sportosabb mutatványokra alkalmatlan (97ló?? hiszi a piszi). De nem bántam meg, kényelmes, nyugis városi autó.

Születési éve: 1976

Meghibásodás leírása: Riasztóval szerelve kértem, rosszul kötötték be, emiatt többször lemerült a akkumulátor. Visszavittem hamar megcsinálták, azóta minden jó.