PEUGEOT 205

Még sehol sem hagyott ott. Ezt 3 éve használom. (előtte is ugyanilyen volt csak még öregebb, azt 6 évig használtam.) Az első futómű szilentjei nem nagyon bírják a magyar "utakat". Rendszeresen karban kell tartani, mint bármilyen autót. Hozámnőtt, ennyi. Megpakolt utánfutó meg se kottyan neki. Nem rohad. Tessék megnézni más 10 éves autókat, ez most 21, 400000 km-rel. Nem sok típus fogja ezt a kort ilyen állapotban megérni. Beülök, izzítok, pöcre indul, néha tankolok, megy mint a szél. Hajtani természetesen nem ajánlott, nem mai gyerek, de 110-zel a világból is kivisz. Tavalyelőtt egy hülye elémkanyarodott és a jobb eleje picit behorpadt. Biztosító azt mondta gazdaságtalan a javítása, adjam le roncsnak. Hülyék ezek, nem akartam én körbefényezni az egészet! Vettem egy új indexet meg egy jobb oldali tükröt, sárvédőt kikalapáltam jobb mint előtte. Vásárlás után rendbetettem, (vezérműszíj, új akksi, féktárcsák, fékbetétek és munkahengerek, alvázvédelem, új téli-nyári gumi) azóta csak olaj+szűrők cseréje plusz az egyéb apró elhasználódásból eredő alkatrészek cseréje. Szervízbe nem hordom, ott csak lehúzzák az embert. Ismerősömmel mindent megcsinálunk rajta.

Születési éve: 1975

Meghibásodás leírása: hengerfejtömítés csereLerobbanás oka: elektromos rendszer 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: önindító áramkábel korrózió miatt nem indított.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 35000 Ft. Leírás: hf tömítés csere, hf síkolás