RENAULT CLIO

Jól megy, és jól fogyaszt, dinamikus kiskocsi. Viszont egy pénztemető, a legkisebb hiba már 40 ezer. A motor konstrukciója kritikán aluli, a gyártó meg szépen eladja. Használtan csak az vegyen akinek sok pénze van javításra. Soha többet Renault!!!!! Rengeteg motorhibás van nem csak itthon hanem külföldön is, és ennek ellenére tovább árusítják ezt az ipari hulladékot.

Születési éve: 1971

Meghibásodás leírása: Nos 80 ezernél kezdődött, akkoriban horror áron 4 db befecskendező fejet cseréltek, akkor még nem volt felújított 350 ezerbe fájt. Természetesen nem a gyártó a hibás, hanem én, hogy nem minősig kutnál tankoltam, ez volt a szöveg a márkaszervízben, MOL és Shell üzemnyagot tankolok szinte 99%-ban. Majd 45 ezerért EGR szelep csere.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 370000 Ft. Leírás: 200 Km-nél motorból kopogó hang. Motor elkopott, felujítésa vagy 400 ezer, 300 ezerért vettem bele egy használt motort. J aitt is én voltam a hibás a márkaszervíz szerint, nem megfelelő olaj. Ja én magam cserélem minőségi olaj + szűrők. El is hoztam a márkaszervízből gyorsan.