FIAT PUNTO

Legjobban tetszett: formája, színe, ülések. Dinamikus - méretéhez képest csendes - motor, kezelőgombok ügyes elrendezése. Kényelmes. Utáltam: esős/havas időben kicsit párásodik, széles A oszlop, lámpák elég szeszélyesen működnek, béna ablakmosó (jó minőségű Bosch lapátokkal és új motorral is elég hangos néha). Lambda szonda hibajelzéssel a kontroll lámpa sokszor kigyullad majd elalszik.

Születési éve: 1972

Neme: no

Meghibásodás leírása: Olasz modell, vagyis van vele macera, de ha mindig mindent rendbe tetetünk rajta jó szervizben, jó minőségű alkatrészekkel, akkor hosszú időn keresztül kiválóan működik, és még korosan is nagyon jó autó. Kényelmes, mosatás után még mindig meghatóan szép, plüss üléssel kényelmes. Horvátországban és Olaszországban az "otthon vagyok" érzést is biztosítja. : )) Igazi mediterrán all-purpose autó. Lerobbanás oka: elektromos rendszerLeírás: 8 év használat és 240.000 km mellett történtek a fentiek.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: elektromos rendszer Javítás összege: 50000 Ft. Leírás: A generátorral volt gond, szét kellett szedetni, szénkefe stb.