SUZUKI IGNIS

Robbanékonysága tetszik 120km/h nál elfogy az erő,mindent elvisz ami belefér,fék kicsit gyenge,a váltó 98000km-nél kurtyog alacsony sebességnél nosza 100-as olaj és csönd,váltó bowden 5 fok alatt szorul úgy kell berugdalni a fokozatokba - csere maszek alapon kisújjal váltok és potom pénzből megoldom. Ajtó kárpitok patent helyett csavarokkal rögzítve ás újra csönd honol,hangszorók cserélve kiváló dinamizmussal szólnak. Vezettem már egy-két verdát figyelmesen hallgatom kollégáim panaszait Én csöndben hallgatom őket.Preztízs aútónak SUZUKI KAZHASIT veszek de a mindennapok elnyűhetelen kíváló társa az Ignis.Szeretem,mert megbízható és azért megy ha kell!!!! Egyébként a motorom is SUZUKI és mint a kocsi is remélem alattam " rohad el".

Születési éve: 1966

Meghibásodás leírása: Szakszervizben hülyének néztek,berongyoltam egy kátyúba jobb oldali lengőkar csere közben eltörték az ABS jeladót féltengely akartak cseréltetni. 5000ft és újra úton maszekkel javítítva.

Visszatérő hiba leírása: Recsegett a bal oldali futómű.oka: lengőkar gumi sérülése miatti berágódás. Potom 8500ft cserével és a szakszervizses "Úrak" e F....ba küldése után. Toronycsapágyat cseréltek a hiba és Qva anyázás után is fenn állott. 20.000ft értékben bármit vehettem náluk.És ez "szakszervízben történt"