OPEL CORSA A

Mióta megvettem 2000-ben azóta összesen rávertem kb.200ezret 10 év alatt!!!olcsó hozzá az alkatrész,aksi,első és hátsó fékdobok,csapágyak,fékek cseréje,fékcsövek,ékszíjak,olajcsere,gumik,hátsó lengéscsillapítók,adagoló,motorfelújítással együtt,a szereléseket én végeztem amiért nem kellett fizetni.Isuzu motoros 1.5D igénytelen,kíválló japán motoros 1.5 évig szinte csak étolajjal is ment amíg fel nem ment az ára most ukrán olajjal megy.2 évente amikor műszakira megy leállítom vagy 2 hétre átnézem elejétől a végéig,alvázvédőzés 2 évente!és a következő műszakiig minden nap járok vele,3 gyermekem üti,vágja ovi,iskola,bevásárlások,munkába járok vele +25Km/naponta.Csak tankolni kell és az ablakmosó folyadékot utántölteni.Ennek még igazi kasznija van nem úgy mint a mostani műanyag autóknak.Éves biztosítási díj (B10 besorolás szerint): 5760 - FT 2011-re!!!Nagyon szeretem, ilyen jó autóm szerintem nem lesz még egy.

Születési éve: 1972

Meghibásodás leírása: Lerobbanás oka: motorLeírás: -25 fokban a gázolaj beledermedt a vezetékbe,illetve a szűrőbe.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 120000 Ft. Leírás: 300000km környékén ráfért egy motor és adagoló felújítás.