CHRYSLER 300 M

Ami tetszik: élmény vezetni, nagyon biztonságos (autópályán is), hátul is van hely (az általános vélemény írója szerintem sosem ült ebben az autóban, talán itt a legtöbb hely hátul.. még a Mercikben, Audikban sincsen ennyi hely). Zörejek: csak a gumit lehet behallani, hogy ha történik valami vele, amúgy ha kifele kiabálsz az autóból ill. befele, felhúzott ablaknál nem hallani (max. a szirénát). Tehát nagyon jó és hangrendszere is. Sosem volt gond az előzés, triptonicban (5500 felett) pedig kijön az állat belőle.. aki hallotta akkor a hangját és érezte az erejét.. itt semmit sem kell tuningolni :o) Amit nehezen tudtam megemészteni: ha mégis oda-oda léptem neki, mert dinamikusabban közlekedtem, akkor tudott 16 is lenni a fogyasztás. Nehéz volt olykor olykor oda-oda nem lépni, ezzel az egyetlen egy baj.. hogy egy kis fröccsel elgurulna (pl. ötven km/h-nál négyszám - ötszám métert, hogy nem is lassul nagyon). Tehát hiába indulsz el, már fékezned kell, mert az autó már gáz nélkül is menne.. autópályán ez is élmény (csendes - kényelmes)

Születési éve: 1978

Meghibásodás leírása: - lambdaszonda csere (kijelezte a gép, hogy lassul, időben csere, nincsn gond, nem volt vészes) 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg