DACIA LOGAN

2011 április 6.-án vásároltam meg a "full extrás" Dacia logan van furgonom. Szinte minden van bent ami Daciában fellelhető: 86Le motor, ködlámpa, klíma, gumiszőnyegek, tolatóradar, ülésfűtés, vonóhorog, elektromos ablakok, központi zár, stb. Szóval ez így volt 2648000Ft bruttó!!!!! más hasonló autó. kb. 4 milla!!! ezen autót 20 ezer kilóméterenként kell szervizelni és 20-25 ezerből ki is jön!!!Nagy szerviz 160000nél lesz ami drágább tétel. Kicsit csalódtam a fogyasztásában. a gyári adatok 4,8;5,2;5,8l/100km ehhez képest nekem nem akar megállni csak 6liter körül, ami nem olyan rossz, de bíztam az 5literben :( Városban nem használom sokat az autót, az utak 60%át autópályán vezetem. Napi 620Km-t. Nem hajtom szét a kocsit 110-120közt vezetek. 130-nál már sokkal többet eszik:) kb 6,3l 24000 km után csak pár csavart kellett meghúznom :) ez a szoci dacia betegség megmaradt :) a tolatóradar nem használható! Össze vissza csipog... 100 felett kicsit nagy a menetzaj. Talán egyenlőre ennyit. majd 120 ezernél is írok véleményt... km 7-8hónap múlva. Üdv Balka

Születési éve: 1983

Meghibásodás leírása: Csornai kereskedésben szervizelték, Viszonylag jó árat sikerült kialkudnom. Aki sokat megy, havi 13000Km-t annak kb fél áron szevizelik. Javaslom mindenkinek! 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Nincs kiemelt meghibásodás.