SKODA FABIA

nem tudok olyat mondani amit utálok benne jó vezetni kényelmes ,nagyon jól eszik, mindene működik a lényeg megvan 300km-en sem zsibbad le az ember benne és nem is rottyan le az ember alatt! Azon kívül gyorsan reagál mindenre és mindenem elfér benne gyerek család mindenki ..egy kisebb aprócska rossz tulajdonsága van hogy érzékeny az oldalszélre de én speciel nem nagyon szoktam észrevenni h nagyon erőlködni kellene de mivel nem egy nehéz autó érezni h a szél őt is billenti itt ott...de nagyon jól és könnyedén irányítható..a fék kifogástalan és megy mint a golyó ha kell,amit utáltam ,hogy kölcsön adtam és ezáltal az első szervizelése meg is volt de házilag megoldható ha valaki nem béna:)

Születési éve: 1983

Neme: no

Meghibásodás leírása: 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 15000 Ft. Leírás: injektor de nem gyártási hibából fakadó hanem ..kölcsönadtam valakinek és kihagyta ürülni csutkára a tankot és felszívta a tankból a dzsuvát és tönkrement ezáltal az injektor de azon kívül semmi extra baja nem volt és házilag is kicserélhető tehát szervíz költsége sincs