BMW 3-AS SOROZAT

Nem nagyon tudok rá rosszat mondani, eddigi legjobb autóm. Kezes, jóindulatú, élmény terelgetni. Takarékos, jól megy, pedig ez a butított verzió, csak 115 lovas és 5 sebességes. Eddig minden ok, nem kellett sokat költenem rá. Jól néz ki, begyűjt jó pár elismerő pillantást. Azt gondolná az ember, hogy drága hozzá alkatrész, de szerintem nem, vagy nem sokkal drágább hozzá, mint a többi autóhoz. Hátul kicsit szűkös. A futóműve sportos, átlagosnál keményebbre hangolt, érződik, hogy nem magyar utakra tervezték. Alacsony a hasmagassága, fekvőrendőröknél, gödröknél, padkánál figyelni kell, könnyű odavágni az alját. Szakszerviz óradíja méregdrága, oda csak végesetben vinném.

Születési éve: 1973

Meghibásodás leírása: -termosztát megadta magát -télen nehezen indult, izzítógyertyák cseréje megoldotta, 4-ből 3 db-ot mértek hibásnak 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 40000 Ft. Leírás: termosztát megadta magát, ebben kettő van, mindkettőt cseréltettem.