VOLKSWAGEN TRANSPORTER T4

Ami jó benne,variálható a belső tér.Jól lehet benne pakolni. Amit utáltam,Mindig szerelni kellet.

Születési éve: 1969

Meghibásodás leírása: Ha valaki azt mondja hogy a t4es,nem kerül sokba,és meg éri az árát,akkor az nem tud számolni. Rengeteg típushibája van,a szak szervizek horror árban vannak. És csak azért mert t4es,nem kell mondani hogy jó. 100000km után,ki lehet nyitni a pénztárcát. 1 Vezérlés 70 000 2 futómű gömbfejek oldalanként 35 000 3 kipufogó 100 000 4 fékrásegítő 75 000 5 lendkerék 65 000 6 főfékmunkahenger, fékerőszabályzó horror árban vannak stb stb Kapásból még 10 dolgot tudnék ide írni. Na szóval aki ezeket ki tudja számolni,és még mindig el van ájulva akkor az meg érdemli. Az biztos nekem soha többet nem lesz. Lerobbanás oka: hajtás / váltó 3 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: Egy hulladék

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 225000 Ft. Leírás: Komplett hengerfej csere,új de nem gyári. A gyári 3 szor ennyi lett volna.

Visszatérő hiba leírása: Fékrendszer katasztrófa, csak akkor javul meg ha minden ki van cserélve.