PORSCHE 911

a legjobban az tetszik benne hogy nem is létezik XD valoszinüleg a sok hidrogén az oka hogy képzelődök, de mindinki azt mondja hogy az agyam tele van káposztalével... tehát akkor én egy nyúl vagyok, vagy egy kecske? na mindegy de szerintem mindenki hülye csak én vagyok helikopter

Születési éve: 1986

Neme: no

Lakóhely:

Meghibásodás leírása: folyamatosan benzinezni kell és nem akar menni csak 560 km/h-val :S nem értem, ez mért van???Lerobbanás oka: motor több, mint 5 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: a motor szana meg széjjel robbant pontosan az orrom elibe, ugy be voltam besza meg behu hogy majdnem de mégse... kiszáltam, oldalra dobtam a melleimet és megjavitottam a verdát :D ahogy apuci tanitotta

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: karosszéria Javítás összege: 2659300 Ft. Leírás: egy kicsit meg hajlott a moci rész a karosszériában, de azt mondták hogy ha a kipufogoba bele fujok akkor kihorpad, de nem sikerült...persze mert ezek a bolondok nem tudták hogy fel kell huzni az ablakot, én át látok a szitán nem tudnak átvágni :D

Visszatérő hiba leírása: Volt-e olyan hiba, amit csak többszöri próbálkozással sikerült megjavítani? persze, nem fértünk bele 8-an ezért többszöri probálkozásra sikerült csak kitalálnunk hogy a tetőn is lehet utazni, de kicsit szeles volt a pályán 300-al XD