DAEWOO NEXIA

Az az igazság, hogy amikor megvettem az első nexiám az egy szükség helyzet volt hirtelen autó kellett! De az egész kocsi az Opel kadett gsi F astra egyvelege koppintása kicsit átszabva! De az igazat megvallva bejött nekem formailag nagyon! Nem sokat keresgéltem rögtön megvettem egy 220ezer kilométert futott budapesti autót hát szegényemen éppen akkor kezdtek elő jönni a hibák rengeteget költöttem rá rögtön megvétel után hengerfej tömítés, fék rendszer, karoszéria elem rohadások javítása! Nagyon szépen rendbe raktam nem is volt vele igazából baj, ám 250 ezer körül az üzemanyag ellátó rendszer elkezdett szopatni a szivattyútól elkezdve egészen az injektor sorig mindent cserélnem kellet utána olyan volt mind új korában a gyertya kábeleket kellet még cserélnem! Igazából utána nem volt vele bajom sokat mentem vele külföldre jártam vele! Amit tudni kell róla hogy a lengéscsillapítók már akkor szarok voltak amikor kijött a gyárból érdemes valamilyen márkásabb gátlókat tenni bele akkor elég kezes gép lesz és úgy fekszi az utat mind a szar! Sajnos nem rég totálkárosra törött (megmentette az életem)! A motorban 330000km volt! És mindössze ez alatt csak a hengerfejtömítést kellet cserélni, az olajat nem csípte és kartelgáz sem volt! Nekem nagyon bejött az az igazság szerettem! Éppen ezért vettem egy ugyanolyan gépet szalon állapotban 33 ezer kilóméterrel idős tulajtól aki jóformán nem is ment vele! Ezzel nagyon meg vagyok elégedve szerintem nem is lessz vele semmi mivel ennek a tipusnak minden zörejét ismerem! Szerintem nem rossz vétel! Ha találunk jó állapotút jó vétel lehet alkatrész ellátása elég jó általában az opel alkatrészek stimmelnek bele! Sárvédőívek küszöbök ajtók alja általában rohad (ez a betegségük) ezekre érdemes oda figyelni! Meg kívánnám jegyezni hogy az enyém a mostani 15 éves és még csak rozsda folt sincs rajta! De ez egy kivételes darab tehát érdemes nézelődni! Nem egy rossz kocsi egyébként!

Születési éve: 1989

Meghibásodás leírása: Magam szervizelek!Lerobbanás oka: elektromos rendszer

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: karosszéria Nincs kiemelt meghibásodás.

Visszatérő hiba leírása: Az üzemanyag ellátó rendszer szopatott!