PEUGEOT 306

A legjobban a külseje tetszett Mint egy hülye picsa ez alapján vettem mert hát francia mint a régi kis cliom 75 lóerős climás minden extra DE NEM EZ NEM AUTÓ

Születési éve: 1980

Hogy megy?

Meghibásodás leírása: Többször jártam szervizekben mint az úton. Jászberénytől vecsés frédi béni ig mindenhol jártam megcsinálni nem tudták.1400-2200 as fordulat között nem tudtad tartani ,tehát indulásnál vagy bőgettem háromezren vagy lefuladt. vecsés frédi béninél nagy balhét csináltam le akartak húzni nagy pénzekkel de nem csinálták meg a hibát,de ezt hosszú lenne leirni. Komputer vezérlés folyamatos hibák 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: Meglepő módon nem hagyott ott sehol ment de inkább egy 30 éves trabant....

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: elektromos rendszer Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: A váltó gondolkodott sokat mire engedett váltani gyors váltásnál recsegett.A torziós rugó sportosabb kanyarvételnél elengedte az utat sokat mentem vele akaratlanul is keresztben az úton. Ropi vastagságú stabilizátor karok sűrű cseréje. komputer folyamatos javítása cseréje több 100 e ft DE NEM LETT JÓ A motorhiba folyamatosan égett a műszerfalon,azt meg bírták csinálni ,kivették belőle az ízót:) indekszelés közben este látható rend elenes szikrák repültek égett bakelitszag. Sokat buktam rajta, de úgy még nem örültem soha autó eladásnak mint mikor megszabadultam tőle:)

Visszatérő hiba leírása: A komputert nem is bírták megcsinálni míg nálam volt. Szép autó kivülről, de enyi......... Ha francia csak renault és csak clio