MITSUBISHI COLT

Első autóm, 10 évesen vettem nagyon kevés pénzért. Maximálisan elégedett vagyok vele. Kb. 5 évet terveztem vele, már a 6.-at vezetem. tudom hogy reggel, vagy bármikor ha beülök elindul elsőre és elvisz az uticélomig.Mindíg hazavitt. Nagyon megbízható tipus, ráadásul szép, amikor gyártották nagyon újszerű formavilág volt, mert még most sem kell szégyenkeznie. Apróbb hibák voltak, ezek legtöbbje kópó alkatrész, korral jár. A karosszéria most 15. éves korában kezdi feladni(rozsdásodik), mivel már a korábbi tulaj megtörte párszor. Nem rég kellett cserélnem egy féklámpa izzót, ez volt rá írva: made in japan! (15 év)(no comment)A ma gyártott autók legtöbbjét zöldlámpás induláskor bőven otthagyom. Ha vissza tudnék menni az időben 15 évet, elmennék a japókhoz és gratulálnék nekik! ennyi:)

Születési éve: 1974

Meghibásodás leírása: Lerobbanás oka: elektromos rendszer 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: érzékelő adta fel, de akkor is beindult, csak nem akartam terhelni. Azonnal jelezte, hogy gondja van. Nem volt több ilyen.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: elektromos rendszer Javítás összege: 50000 Ft. Leírás: Idős kocsinál érdemes egy motor karbantartást kérni, megéri még sok-sok km probléma mentes menetet ér. Az olajszintre oda kell figyelni jobban.