SUZUKI SX4

Az árát megérte. Persze csodát nem vártam tőle,de amire tervezték azt maradéktalanul végrehajtja. A belső kárpitok lehetnének puhábbak. Az "A"oszlop zavarja a kilátást,szokni kell. Nekem az ereje elegendő még bekapcsolt klímával is tudok vele előzni,más hozzászólókkal ellentétben,persze megfontoltan és felmérve az adódó helyzetet. A fogyasztásával én nagyon megvagyok elégedve,ha ki se teszem a lábam a városból,7,3l/100km,nyáron állandó klímával. Én tudok vele járni a városban is 5.ben,van ereje,persze azt meg kell említeni,hogy csak minőségi üzemanyaggal. A küllemével is megvagyok elégedve,jól fel van szerelve kívül belül,meg is csodálják akárhova megyek vele. Többször jártam vele külföldön, az Alpokban is megállta a helyét a benzinesek között. Azért a Suzuki-bácsi ezért a pénzért igazán kibélelhetné a tárolókat úgy,hogy a bele rakott dolgok ne zörögjenek,de ez legyen a legnagyobb hibája. Az ülések hosszú távon is igen kényelmesek,én most legutóbb 20 órán át vezettem egy huzamban és nem fájdult meg a derekam. Az Alpesi szerpentineket is derekasan teljesítette. Csillagos 5-ös érte. Szóval én nagyon szeretem,meg is adok neki minden extrát amit csak lehet.ő pedig hálás érte és szolgál hűségesen.2012-ben akarom lecserélni az újabb motorosra,de ezzel is igen megvagyok elégedve,csak ajánlani tudom mindenkinek aki,megbízható,alacsony fenntartású autót akar. Én még Suzukit nem láttam sem a magyar sem a német autópálya szélén felnyitott gépháztetővel. Nem úgy,( a szerintem érdemtelenül nagyra tartott bizonyos német márkából) amiből 17db-ot számoltunk össze a leálló sávban a 970km-es pályaszakaszon. Én ezután is biztosan ezt veszek csak már az újabbat.

Születési éve: 1964

Meghibásodás leírása: Lerobbanás oka: motor 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Nincs kiemelt meghibásodás.