AUDI 80

Azzal kezdeném,hogy ez az egyik legjobban eltalált autó szerintem.Kicsit ugyan elfogult vagyok a márkával. Én kicsit áron alul vettem,viszont kicsit el is volt hanyagolva a gép.Nem is csinált titkot belőle az előző gazdája.Én meg szépem megcsinálom magamnak,ahogy kell.Nagyjából kezd összeállni,bár még vissza van a vezérlés csere,ami aktuális lesz hamarosan. A motor megy mint az óra,pályán szépen lehúzódnak előlem.:)Igaz,én egy Lada Samarából ültem át,de nagyon tetszik,hogy ezzel lehet haladni,nem kell megtűrni magam előtt senkit. A fogyasztás lábfüggő városban,de ha az ember nem idétlenkedik,nem vészes.Igazából meg vagyok elégedve a fogyasztásával,először nem is mertem elhinni,hogy jól számoltam.Amit igazán szeret,az persze a országút és az autópálya!Kényelmesen le lehet pörgetni több száz kilométert,nem zajos,kényelmesek az ülések,simán elférek magam mögött a 180 centimmel.Lehajthatók a hátsó ülések,tehát szállodának is lehet használni egy személyre,pedig 4 ajtós. (Már többször volt rá példa:)) A karosszéria amellett,hogy gyönyörű,igen masszív.Bárhol megjelenhet vele az ember,kívül-belül nagyon időtálló a forma.Valójában kevés autó szebb belül azóta is szerintem.:)Az Audi már akkor is nagyon jó volt ezen a téren!NAGYON ÖSSZE VAN RAKVA!Nem rozsdásodok a horgany miatt.Ha igen,akkor törve volt és olcsó cuccokkal szerelték.Szerintem érdemesebb a bontóban nézi valami szebbet,ha pótolni kell. Az alkatrészek elfogadható áron vannak,de ha figyel rá az ember,megadja neki,amit kér,ő is rendelkezésre áll mindig. Olvastam valahol,hogy ha egy Audival belemész bármilyen kanyarban,mindig tudod,hol jössz ki belőle.Kipróbáltam,igaz lehet. Ami nem igazán tetszett,az a kapkodás volt,amit olyan 2000-es fordulatnál produkált.Most úgy néz ki,megoldódott egy gyujtó kábel cserével.A másik a kemény rugózás volt,ami lengéscsillapító cserével szűnt meg.Ilyeneket néha cserélni kell,de olyan magabiztosnak tűnik a technika,hogy nem hinném,hogy bármikor otthagyna az út szélén,pedig nagykorú lett az idén.:) Összességében imádom a kis drágát,bárkinek őszintén tudom ajánlani ezt a típust,én legszívesebben vennék még egy párat belőle,csak nem tudnám hová rakni! :))

Születési éve: 1977

Meghibásodás leírása: 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Javítás összege: 55000 Ft. Leírás: A 4 lengéscsillapító csere éretté vált.