SEAT TOLEDO

A szine-pontosabban annak az össze állítása.Mikor vettem esett az eső és én váltig állítottam az eladónak hogy ez a gk. metál fényezésű.A Dr. úr pedig -ne mondjak már butaságot hiszen a szalonban Ő neki ezt nem mondták rá adásul még a szomszéd is körbe nevetet.Hoppá fácán fa tálcán? A kocsi első lökésgátlója megsérűlt egy kissé amely zavarta a szemem ezért kivittem lefényeztetni a helyi mesterhez, aki mikor kész állapotban vissza hozta -kutya fa... egy kocsid van.Ez metál csak elfeletették belle tenni az csillogó port.

Születési éve: 1963

Meghibásodás leírása: Ár érték arányban kitünő vétel volt.A motor-váltó-fütómű rendkívűl megbízható.a karosszéria viszont sok kívánni valót hagy maga után.Az autó megkapta és kapja amit megérdel. 10.000 Km.-t szerviz a helyi szerelőnél.Nem egy csoda autó a mai szemmel de redkívüli variálhatósága miatt bátran állítom hogy jó vétel volt és vigyázok rá a mai napig.Nem túl stabil a könnyű karosszéria miatt de ha ezeket a tényezőket figyelembe véve közlekedik az ember akkor nem igen fogja csalódás érni. 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: karosszéria Javítás összege: 110000 Ft. Leírás: Úgy gondolom ha ezt a modelt nem a spanyol technológiával készítik akkor az általános szervíz igényen kivül nem kellett volna rá költeni.