CITROEN XSARA PICASSO

Rendben van a méret, használat, ötletes megoldások, családbarát, elfogadható fogyasztás,( Fedélzeti szám. gép szerint 5 l a valóságban 6). Nem tetszett, hogy KB 1 milliót költöttem olyan hibákra amit a töredékéből meg lehetett volna javítani ha nem ócska francia az autó.

Születési éve: 1966

Meghibásodás leírása: Ha valami apróság tönkremegy, rögtön a fél autót cserélni kell. Nem értem, hogy egy olyan autónál amelyiknél mindig tönkremegy valami miért kell összeépíteni az alkatrészeket. A meghibásodások száma nem olyan vészes, de a javítás... 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 300000 Ft. Leírás: Tönkrement a kéttömegű lendkerék 160 000 jobb első talpas összeépítve a lengőkarral, 40 000 Valami zörgött hátul, komplett hátsó híd csere 90 000 index kapcsoló összeépítve az összes bajuszkapcsolóval+ a központi zár vevőjével 135 000 az újon ez a vevő ment tönkre, az megint 135 000 lenne A fűtőventilátor nyikorog, de össze van építve a klímavezérléssel a csere 175 000 lenne ez előtt volt egy F Astrám 420 000 km-rel adtam el. azon a gömbfej csere 4800 volt. Hogy ezek közül cseréltem e valamit azt nem tudom, mert a bagatel dolgokra nem emlékszik az ember. A franciák gondoskodtak róla, hogy még a legpitibb dolgot is egy életre megjegyezzük. Gratula!