FORD ESCORT

Beszereltem az XR3i Recaro ülését, azóta megnőtt a kényelem. Amit a legjobban utálok az a gyenge korrózióvédelem, aminek következtében lyukak keletkeznek a kocsin. A másik ami zavar az a folyton erősen párásodó hátsó ablak.

Születési éve: 1983

Meghibásodás leírása: Lengéscsillapító cserével indult a kocsi vásárlás utáni karrierje de ezt tudtam róla. Otthon cserélek olajat szűrőket, Egyszer picit nekitoltam egy holttérben levő villanykarónak, a hátsó jellegzetes lépcsős lámpatest is otthon javítódott. Kavics miatt megvakult a jobbelső foncsor, szintén otthon cserélve beállítva. Volt egy teljesen beállt fűtőmotorom,(csere) egy a bejárón lepukkant gyújtórendszerem,(csere) de mindig hazahozott az öreg ócskavas! 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: Kétszer hagytam el majdnem a teljes kipufogórendszert, egyszer az utcánkban egyszer meg kint a hobbitelek környékén a traktornyomban. Aláfekvés + darab drót segített... (az egész egy adta merő rozsda) azóta javítgatva, cserélgetve.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Javítás összege: 32000 Ft. Leírás: Lengéscsillapító csere elől (jobb+bal) sachs márkájú vadonatújra. Ezen kívül az első kerékcsapágy kezdett nagyon durván, és hangosan rágni... A szervízben mondták hogy "pont időben"! Még aznap délután kész lett. Azóta semmi.

Visszatérő hiba leírása: Gyújtórendszer, a fene se tudja miért de a gyertyákon kívül mindent ki kellett cserélnem hogy munkára bírjam... (az 1.3escort laser kapott egy angol 1.4ford orion gyújtást, azóta semmi gáz)