DAEWOO MATIZ

Nagyon kényelmes,praktikus városi autó!A korukhoz képest igencsak olcsóak,ha nem a legolcsóbbak! Lehet hogy gyenge de nem is eszik semmit!Olvastam olyat hogy 8-9 litert eszik a matiz,de erre az enyém érdekes módon rácáfol!Mindíg sietek meg nem is mondanám magam egy nagypapa stílusú sofőrnek (röviden:kitaposom a szemét)és így eszik 6-7 liter között(a 7-t még sose érte el)városban!!!Minél magasabb felszereltséggel érdemes megvenni mert nem sokkal drágább!Ami a legjobban idegesít hogy a csomagtartót nem lehet belülről nyitni,csak a slusszkulcsal,meg a 25 éves opelem tükrében többet láttam mint ebben(179cm vagyok)!Egyébként magas, borulékony orrtolós,nyomatékszegény!Erősebb motorral,szélesebb kasztnival/nyomtávval picit nagyobb csomagtartóval tökéletes kisautó lenne!

Születési éve:

Meghibásodás leírása: Én szerelem! Eddig:talpas 1db (11565 Ft)(lengőkarral egybe van),Katalizátor(kerámia összetört)mostmár üres,kipufogó eltört(meg lett hegesztve/erősítve),gyertyakábelsor, gyertya,trafó(rángatás)!

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Garanciaidőben, ingyenNincs kiemelt meghibásodás.

Visszatérő hiba leírása: A gyertyakábel kikoszolódott,elégett ezért elkezdett rángatni!Először cseréltem gyertyát majd gyertyakábelt de addigra kinyírta a trafót!