RENAULT THALIA

Vegyes fogyasztás: liter

Az 1,5 dci jól fogyaszt,a kis turbónak köszönhetően , nyomatékos 160Nm. Sajnos a hátsó támla lehajtása után is , nehéz volt bár milyen hosszú anyagot , a csomagtartóból betenni (hátsó merevítő fal) miatt, a Clióban nem volt ilyen "fal":-(( Hátul szűk volt a hely , de a Clióban is. 10000km-ként cseréltem a motorolajat, és törekedtem, hogy jó minőségű gázolajat tankoljak. az utolsó évben, már féltem, hogy mikor lesz valami gond a motorral, mert a Thalia Fórumban , sok mindent olvastam. Vezérmű szíjat lecseréltettem, majd levizsgáztattam, és Eladtam Szerettem, nem volt vele gondom.

Születési éve: 1949

Lakóhely:

Vegyes fogyasztás:

Meghibásodás leírása: Lerobbanás oka: motor 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Nincs kiemelt meghibásodás.

Visszatérő hiba leírása: A 18. hónapban fűtő motorom ,hol ment hol nem ! Elvittem a szervizbe (ahol vettem), a szaki bácsinak megmutattam hogy mi a "baj", ő erre rávágta hogy CSERE 50-60000ft, mert csak 12 hónap volt a garancia. Illedelmesen megköszöntem, majd a szomszédommal kivettük a fűtő motort, szétszedtük, és lás csodát, egy forrasztás volt elengedve ! Többet nem mentem szervizbe :-((