DACIA DUSTER

A szine ami a járókelőknek is nagyon tetszik, azt hiszem bazalt szürkének mondják, de a fotón látszik ,hogy egy majdnem világos vagy közepes szürkét látunk. A belsőben is ilyen szürke a műanyag betétek színe, nem az a gyanús barna ami nekem egy kicsit szokatlan. A kocsi Belgiumból származik furcsa felszereltséggel: nincs ködlámpa, fedélzeti komputer, menetstabilizátor csak rádió a kormányról vezérelve, összes légzsák alufelni és metálfény de nekem bőven elég. Még egy év után is sokan megvárnak a parkolóban és faggatnak a kocsiról, ami jó érzéssel tölt el, szinte hihetetlen. Olcsón tudtam vonóhorgot és téligumit szerezni felnivel egy kis keresgéléssel a neten. Kicsit 6l fölött fogyaszt most télen, nyáron megelégszik 5,8 literrel 100 km-re.

Születési éve: 1943

Lakóhely:

Meghibásodás leírása: Egyszer egy gyári visszahíváskor kicserélték a sebváltómechanizmust az utastérben, másodszor a piros lámpa alacsony turbónyomás miatt világított amit a vezérlő gumicső dugulása okozott. Rendben el lettek hárítva a hibák a szombathelyi Renault Baumgartnernél és most újból emelgeti az orrát gázadásra, ami nagyon teteszik! 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg