BMW 5-ÖS SOROZAT

Alapvetően kissráckorom óta megszállott BMW-s vagyok,ez a szerelem az évek múlásával sem változott.Első autóm egy kocka Wartburg volt,rögös út vezetett a Bmw-hez. Az első Bmwm egy 84es e30 volt azt követte egy e21 és egy e12,ebből látszik hogy inkább a régi cápákat kedveltem inkább,bár az e34 régóta tetszett szerintem az utolsó rendes Bmw.Mikor autóvételre került sor sok autót megnéztem kizárólag e34et,sokáig gondolkoztam dieselen is de nem nagyon lehet épkézláb példányt venni,meg azért a benzines sorhat hangja a pokolban is ugyanaz:)Mikor az autómat megláttam a hirdetésen tudtam:te leszel az enyém!telefon az eladónak:"halló az autó miatt hívom megvan még?igen megvan!érdekelne bár látom törött!nem súlyos én ilyeneket bontok 3ezerért kapsz hozzá egy ajtót ÉÉÉÉRTEEED báttya?(annyira ismerős volt a hang meg a stílus hogy rákérdeztem:Feri nemtevagy az ? :D mondom XYvagyok erre a reakcio: ZOliiiiiikaaaaa neked kell a gép? már veszem is le az oldalról! Megbeszéltük hogy jövő 7vgn megyek az autóért,megláttam meghallottam a hangját,rögtön mondtam:IRJUK A PAPIROKAT :D előtte azért mentem vele egy kört,motor erős jól húz a futómű szar fék jó,megirtuk a papirokat.Elindulunk haza 125km van hátra a RANGE:87km na akkor tankoljunk :)beletoltam 15ezer ft-t 40es számhoz közel állt a mutató :)2en voltunk haverommal mentem 30kmet és megkérdeztem átveszed e? nem kellett többször mondani :)hazaértünk rendben.Átirattam az autót minden rendben volt.Használtam minden rendben leszámítva egy difitörést leszámítva de kb 1nap alatt lett hozzá másik 5ezerért :) ez a jó ebben a tipusban minden van hozzá olcsón.Fogyasztása így alakul:város 10.7 országúton 110nél 8.3 90nél 7.0,taposva nyikorgó gumikkal 19 :)az én autómban van néhány jó és egy olyan extra ami sok bosszúságot okozott:bőr,ültetőrugó,klíma,roló,nagyboard...na ez rengeteg kínos percet okozott mikor 94kmet mehetek szerinte holott egy deci benya nem volt benne,nem volt őszinte a mosolyom mikor toltuk a csajok előtt a gépet:D Ezt leszámítva sosem semmilyen megállásom nem volt vele mindenhova elvitt.Az én autómban rengeteg km van szám szerint:500000!!!!a motorja most is kompresszioban nyujta a gyári értékeket és vígan megy 210el és érzetre van benne még plussz. A hátrányok:rohad nem kicsit...nagyon!!! 21éves lesz szóval mit vár az ember,a futóművet úgy eszi mint etióp menekült a segélycsomagban lévő kaját! A 20as motor kevés ebbe a kaszniba 25 a belépőszint kevesebbet eszik és előzni is lehet vele,dieselek a hazai piacon nagyon kotványok de ha valaki ilyet keres akkor annak a 525tds-t ajánlom,Magyar mérnök tervezte motor láncos vezérléssel ha jót találunk és vigyázunk rá akkor 1000év+1nap. Mindent összevetve ha valaki minőséget erőt stílust szeretne elfogadható áron annak tiszta szívvel ajánlom a 525i-t abból is a 24szelepest :) ui:a neve Hammer mint kalapács és mint Mc Hammer....vagyis U can't touch this!:)

Születési éve: 1991

Meghibásodás leírása: vákumcsövek ,Difi,várható volt ennyi km után,világítás elől egy korábbi baleset miatt,első futómű e34 betegség,egyszer belenyultam a motorjába :D 4hengeres lett rögtön valami vákumcső nem volt a helyén,de megoldottam és azóta jóLerobbanás oka: hajtás / váltó

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Nincs kiemelt meghibásodás.