FIAT MULTIPLA

Nő létemre legszívesebben kisbuszokat vezettem eddigi életemben. Sem a kis egérkamionokat (különösen a padlón ülős verziókat), sem a hatalmas fenekű bálnákat nem komálom. Automata váltót nem csípem. A hátsó szélvédőn pedig legyen ablaktörlő, mert szakadó esőben/hóban menet közben is szeretek "törölközni", hátra folyamatosan kilátni. Ez a jószág épp azon tulajdonságokat ötvözi, amiket én preferálok egy autón. Elég magasan ülök benne, mégis inkább személyautós a belső tere. A gyerekeim (ovisok) imádják. Követelik, hogy az első-középső ülés legyen ledöntve, így még jobban látják a forgalmat, és annak rendje-módja szerint kommentálják ("Melyik alszik? Zöld a lámpa!") Hallottam, nem mindenki szereti a szélességét. Szerintem simán kezelhető, a magasabb ülés-pozíció, illetve a rálátási lehetőség ezt simán kompenzálja. Az osztott külső tükreibe pedig külön szerelmes vagyok (és nem magamat szoktam nézegetni bennük). Nagyon különböző karakterű autókhoz volt szerencsém eddigi életemben, 20 éve szinte folyamatosan vezetek, de komolyan úgy érzem, ezt az autót nekem találták ki. Annak idején, mikor megjelentek ezzel a fura buborékos-hurkás orrukkal, iszonyat rondának láttam őket, mára kifejezetten szórakoztatónak tartom. Legjobban vidám színekben mutat. A belső színes kárpit külön buli-hangulatúvá teszi. A hátsó ablakainak kereksége is nagyon egyedi, bár az újabb Pandákon is valami hasonlóval találkozhatunk. Az egyéniségemhez annyiban passzol, hogy szeretem a kicsit mókás, nem hétköznapi dolgokat, autóban minden tetszik, ami kerek (és minél kerekebb, annál jobb), ugyanakkor semmi pucc vagy hivalkodás nincs benne. Szóval tényleg az én autóm! Nagyon sokáig szeretném még használni, így feltehetőleg nem is olyan sokára elindulok azon az úton, hogy egyre többet költök majd rá, csak hogy egyben maradjon, és fusson még jó sokáig.

Születési éve: 1972

Neme: no

Meghibásodás leírása: A vásárlás után azonnal ment futómű-gyógyításra. Bár nem igazán arra termett, mintha előéletében terepeztek volna vele - legalábbis ezt mondta utóbb a szakibácsi. A hátsó futómű csillapító gumi-izékéi tűntek el totálisan, amihez nem értek. De már köszönjük, gyógyultan távoztunk. 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Nincs kiemelt meghibásodás.