MITSUBISHI SPACE RUNNER

Amikor megvettük, láthatóan több helyen törött volt valamennyire, de korrektül javítva lettek a hibák. A motorban az olaj arany színű volt, gyakorlatilag nem volt mit javítani rajta. A váltó kicsit zajos, de ezt adalékkal megoldottam, javítás nélkül. A legnagyobb problémája a 4 kukába való gumi volt. Rendszeresen utánfutóval vagy megpakolva járunk vele, kimondottam szeretem vezetni, jól használható, variálható autó. Csalái autónak ideális városba, hosszabb útra a 3 gyerek miatt nagyobbal megyünk. A belső tér megfelelő kialakítású, nincs semmi kivetni valóm benne. Finoman szépen, folyamatosan húz alsó fordulatszámokról is, de ha kell nagyon lehet menni vele. Nagyon szeretjük, örülök, hogy rátaláltunk.

Születési éve: 1966

Lakóhely:

Meghibásodás leírása: 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Javítás összege: 1000 Ft. Leírás: Egyetlen hibája volt, nem tetszett ahogy kanyarban viselkedett. Sem a kasztnin, sem a futóműnél semmilyen probléma nem volt, úgyhogy kapott egy toronymerevítőt, és láss csodát, sokkal kezesebb, határozottabb lett. A merevítőt magam csináltam, azért írtam ere ft-ot mert kisebb összeg nincs... Ismerősöm ingyen kivágta a talpakat lézerrel, én meg összeraktam a szerkezetet.