BMW 3-AS SOROZAT

Azoknak ajánlom akik szeretnek és tudnak is vezetni és tudják értékelni vagy egyáltalán különbséget tudnak tenni az autók között mert vezetési élményben tényleg nagyon jó a kocsi mint álltalában a BMW-k. Jól megy, jól fogyaszt, a belső tér nem túl nagy ezért nem kimondott családi autó. Szervízelésröl meg annyit tudnék mondani hogy ha gyári vagy jó minőségű alkatrészt kap meg jó olajat akkor minden rendben. Az pedig tévhit hogy a BMW-k szervizigényesek és inkább úgy fogalmaznék hogy nem szeretik a gagyi alkatrészeket meg ha többszázezret visszatekerik az órát akkor persze hogy van baja.

Születési éve: 1976

Meghibásodás leírása: Mondjuk minden ami elromlik és nem olajcsere vagy ilyesmi az terven felüli de sosem hagyott ott sehol mindig eljutottam a szervizig! 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Javítás összege: 450000 Ft. Leírás: ez azért került ennyibe mert sokmindent csináltattam meg egyszerre és tulajdonképpen nem is egyben volt csak rövid határidőkkel és kettőstömegű lendkerék is tönkrement 300e km körül.

Visszatérő hiba leírása: valami nagyon hangos volt de aztán megoldódott