VOLKSWAGEN POLO III

Rettenetesen utálom,már az első útján összetört a féltengely,akkor kellett volna visszalépni a vásárlástól,csak akkor elbuktam volna az előleget;lehet hogy mégis jobban jártam volna!

Születési éve: 1974

Hogy megy? lusta

Meghibásodás leírása: Borzasztó állapotban volt az autó de ügyesen össze volt tákolva,és mivel nem értek hozzá (első autóm),jól sikerült átverni.Az első mosás után kiderült hogy minden idom más színű valószínűleg elöl hátul törve volt;mindenéhez hozzá kellett nyúlni,a fékek kopottak ,a kuplungtárcsa kopott ,az gyújtókábelek cserére szorultak,a silentek elöl hátul cserét igényeltek,a doblemez 2 cm-rel hátrébb volt a kelleténél a nagy ütéstől ,a féltengelyek életveszélyes állapotban voltak,a tömítés ereszti a motorolajat,de vszínű deformitás van benne mert harmadik javításra sem lett jobb.A fűtőventillátor tervezőjét száműzném egy lakatlan szigetre (már a 3. van benne);borzalmas konstrukció!A zárak betétjei összetörtek és nem lehet kapni hozzá csak darabonként mint a lego-t,hárman próbálták már összerakni de nem sikerült,azóta nem lehet bezárni az autót,a sárvédő ívek borzasztó csúnyán rohadnak;és még van egy rakás hiba ami most éppen nem jut eszembe.Soha többé ilyen modellt nem veszek,óriásit csalódtam benne,azt hiszem még a vw márkát is örökre elkerülöm.Senkinek nem ajánlom.Több mint 300 ezret költöttem már rá,alig várom hogy megszabadulhassak tőle,megkeserítette az életem,többet volt a szerelőműhelyben mint nálam. Lerobbanás oka: elektromos rendszer

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Javítás összege: 70000 Ft.

Visszatérő hiba leírása: A motorolaj folyik a motor hátsó oldalán,rácsepeg a forgó tengelyre,az visszacsapkodja a forró motor oldalára és állandó égett olajszagot fúj be a ventillátor.Nem sikerült megjavítani!