VOLKSWAGEN PASSAT VI

Egyedül a megjelenése tetszett. Technikailag egy rakás szemét, hatalmas csalódás volt, állandóan cserben hagyott. A márkaszervízben csak találgatták, hogy mi lehet a baja, legtöbbször csak a vállukat vonogatták. Rengeteget költöttem rá. A legfőbb rossz a PD elemek állandó meghíbásodása volt, de zörgött benne a DSG is, pillangószelepet is cserélni kellett, kerékcsapágyat is, a turbó is összefosta magát. Amikor megvettem, úgy terveztem, hogy 10 évig ezzel fogok járni, de nem jött össze, pedig megadtam neki időben mindent, mindenből a legjobbat. Márkaszervízben említettem, hogy elmesélem a tapasztalataimat egy autós újságban, ott a szervízvezető tájékoztatott, hogy a VW-nek remek ügyvédei vannak, inkább ne tegyem. Aztán pár hónapra rá az AutoBild-ben pont ezt a típust tesztelték 100ezer km alatt 9-szer vitték szervízbe, és ugyanazokat a hibákat írták le amit én is tapasztaltam. Tehát összességében egy halom fos az autó, egyszerűen megbízhatatlan, mindenkit lebeszélek róla. A régebbiek sokkal különbek!!(hála Istennek, már megszabadultam tőle)

Születési éve: 1978

Meghibásodás leírása: Lerobbanás oka: motor

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 250000 Ft.