MERCEDES-BENZ E-OSZTÁLY

Nagyon szuper beltéri anyagokkal készült 200000 km után sincs semmilyen elhasználódási kopás, bár ezt az előző tulaj tisztaságának és óvásának köszönhetem. Bárhova érkezem Mercedesből szállok ki és ez egy kis belső jóérzéssel tölt el. Büszke vagyok rá, hogy 58 éves koromra egy 9 éves Mercit a pedagógus munka mellett másodállásokkal, elektronikai szabadalommal, össze tudtam szedni!! Utáltam, hogy az ára és megbízhatósága miatt a kétes elemek és jövedelműek lejáratták az imdzsét!!

Születési éve: 1954

Meghibásodás leírása: 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: Vásárlás utáni nemtetsző dolgok javítása, pl bordás szíj feszítők cseréje 100e ft sok! Csomó kiégett égő csere csak Merci speciális égők nem mindenhova van szabvány izzó! Szinte minden speciálisan Merci, argó nem lehet gányolni! Hál istennek ezért a kocsin szinte minden eredeti!

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Javítás összege: 200000 Ft. Leírás: Még nem hibásodott meg csak a kötelező vásárlás utáni szerviz olaj, szűrő, ékszíj stb. cserék.

Visszatérő hiba leírása: Minden kapható hozzá több gyártónál érdemes kerestetni mert nagyon nagy eltérések vannak forintban, akár 100000 ft is egyetlen tételnél. Vigyázni kell mert a mercist legtöbb helyen fejős tehénnek nézik!