RENAULT CLIO

Az első autóm volt, 19 évesen kaptam, 3 évig hűségesen szolgált. Nagyon szerettem, keveset fogyaszt, viszonylag jól el lehet benne férni és van húzása a kis 1.2-es motornak. A hibák a kocsi korából eredtek, egyébként nagyon jól összerakott kis autó. Aki tervezi egy ilyen vásárlását, annak bátran ajánlom, Győr és Szolnok között közlekedtem vele rendszeresen és soha nem hagyott cserben. Egyszer állt le mert eresztett a víztartály én meg nem cseréltem ki időben, egyszer pedig a kipufogódobok adták fel mert elrohadtak. Bírja a hideget, meleget egyaránt, mindig pöccre indult. A rozsdásodás a küszöböknél és az első ajtóknál jelentősebb, de kezelhető. Jómagam addig akartam hajtani amíg szét nem esik és még mindig meg lenne ha nem találtam volna egy kihagyhatatlan ajánlatot. Ha valaki törődik vele, meghálálja. Nekem bejött.

Születési éve: 1989

Meghibásodás leírása: Lerobbanás oka: motor 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: Majdnem hengerfejes lett a kocsi, mert kilyukadt a hűtővíztartály. Vontatni csak azért nem kellett mert már szinte otthon voltunk és eltoltuk.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 15000 Ft. Leírás: Az olcsó alkatrészek miatt ez nem volt nagy történet. Sajnos az első ablakmosómotort és a hátsó kipufogódobot viszont kétszer kellett cserélni.