OPEL CORSA B

Vegyes fogyasztás: liter

A legjobban a fogyasztása tetszik. szeretném cáfolni ugyanis nem minden ecotech motor olajzabáló. Illetve ki kell tapasztalni milyen olaj illik bele a legjobban. nekem egy szerelő ismerősöm az Aral2t bluetronic-ot (ne tévesszen meg senkit a neve) ajánlotta. próbáltam márkás olajokat többek között Castrolt is mert hát az hűűű de nagyon jó. Fenéket egyik olajcserétől a másikig 6.5 litert etettem meg vele. A fentebb említett Aral olajból a nívópálca maximális jelzéséig töltve következő olajcserénél fél-3/4edig volt. Van ugyan egy liter olaj a hátuljában de az csak olyan megnyugtatásképpen. A gyakran kiégő izzókra sajnos igazat kell adnom. Hátsó rendszámtábla megvilágító égőm (könyv szerint 10w-os) állandóan kiégett de tettem bele egy 15w-osat azóta semmi gond :) Én egyedül azt a hátrányt tudom felvetni a 3hengernek hogy a motor által keltett rezgés nagy. Hátsó kipufogódobom sínyli ezt meg a legjobban általában 5-6000 kilométerenként keletkezik rajta egy repedés a középső dob és a hátsódob között. Olcsó alkatrész remek fenntarthatóság. vezetési élményt is jó nem tudom a tisztelt tesztelő miért írta hogy vezetési élmény nincs benne de biztos valami jól leharcolt gépet kaphatott az ülepe alá. Vannak csörgő zörgő cuccok benne aki egy picit ért a kocsikhoz meghúz rajta egy pár csavart vagy anyát az utastérben. A csörgés zörgés általában a jó magyar utaknak köszönhetőek. Köszönjük közútkezelők!

Születési éve: 1985

Vegyes fogyasztás:

Meghibásodás leírása: Hülye fejjel ukrán benzint tettem bele. 2. alkalommal 80.000be fájt. Fedélzeti komputer légtömegmérő alapjárati motor és 1 injektorom bánta. Nem érdemes ukrán sz*rt tenni bele mert nem megy úgy és annyit.Lerobbanás oka: elektromos rendszer 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: Nos nem is igazán elektromos rendszer szerű baja volt hanem az indítózárat kellett lecserélnem. elfáradt.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 80000 Ft. Leírás: No ugye az ukrán benzin.

Visszatérő hiba leírása: Leégett az ablakmosófolydékpompa.