SUZUKI SWIFT

Nem olyan gyors mint egy Ferrari, nem olyan erős mint egy Mustang és nem is olyan biztonságos mint egy Volvo, de nem is abban az árban van. Mindennapos használatra, rövidebb kirándulásokra (100-150 km), 2-4 főnek tökéletes! Soha nem fogom eladni! Tervben van egy biztonságosabb és nagyobb autó, de ez mindenképp megmarad. (Ha más nem, kerti dísz lesz belőle!)

Születési éve: 1986

Meghibásodás leírása: Ez egy elnyűhetetlen autó! 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: Én már vontattam vele 8 éves Mondeo kombit, 3 éves Skoda Roomstert és 2 alkalommal 4 éves Alfa 159-et is. Poénosan nézett ki! :-) Mindegyik autó javítása költsége magasabb volt, mint az Én autóm értéke. :-)

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 5000 Ft. Leírás: Az elmúlt 6 év és 100 000 km alatt egyszer cseréltettem első fékbetéteket (kb.4000Ft) és egyszer gyújtás elosztót, mert szivárgott rajt az olaj. Működött az autó, de zavart. Bontottan 5000Ft volt! :-) (De lehet ha keresgélek egy kicsit, akkor még az út szélén is találok hozzá tökéletes alkatrészt. Suzukihoz mindenhol van!) :-)

Visszatérő hiba leírása: Ha csak ilyen autók lennének, akkor a szervizek és az autó szerelők éhen halnának. Nagy szerencséjük van, hogy az Olaszok és a Franciák is gyártanak autókat! Így van mit dolgozniuk! :-)