VOLKSWAGEN CADDY

A PD motor keveset fogyaszt nagyon jól ugrik, úttartása jó,fékek erőssek/ -5 , -10 C fok hidegbe legalább 10-20 percet kell ketyegtetni,hogy be induljon a fűtés és hiányzik a 6-ik sebességfokozat.

Születési éve: 1974

Meghibásodás leírása: A szakszerviz szerint az autóba több kilóméter van 75000-el vagy mégtóbbel és valószinü,hogy vezérmüszij szakadás volt még az előző gazdájánál. A motor szétszedésénél kiderült,hogy hajtókarok is voltak cserélve és a főtengely is már akkor repedt volt amit később ki is cseréltem mert eltört.Használt főtengelyt vettem bele (Zilahon 200 euro) és vezérműtengelyt Debrecenbe 40000 ft-ért,hidrotőkéket újakat raktam bele 18000 ft volt. A javitás óta kb 80000 km raktam bele sokszor 1 tonna árut viszek vele nagyon jól müködik.Lerobbanás oka: motorLeírás: Törött főtengellyel kb 600 kilóval tettem meg 600 km-t,majdnem hazáig értem vele úgyhogy nem sokat kellett vontatni.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Nincs kiemelt meghibásodás.

Visszatérő hiba leírása: A motor szétszedésekor elvittem a turbót is kitakaritani és elállitották sajna e miatt később le kellet szerelni újra és beállitani.