OPEL ASTRA F

Az hogy egy olyan autóról van szó, mely egész egyszerűen szerethető még a maga kis hibáival is... ugyanakkor ha törődik vele az ember, az biztos hogy nem hagyja a gazdáját az út szélén... még akkor sem ha - az én esetemben - kamionnal ütközik az ember.

Születési éve: 1989

Meghibásodás leírása: Toronycsapágy csereLeírás: Sajnos most eladásra kerül szeretett kis autóm, mert egy kamion belém jött, és az egész bal oldala és hátulja törött, de még így is négy kerekén vitt haza, sőt némi kis kipofozás után azóta is használom míg a biztosító nem fizet hogy másikat tudjak venni! Eszméletlen egy autó! Ajánlom mindenkinek :)

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Nincs kiemelt meghibásodás.

Visszatérő hiba leírása: Hát egy toronycsapágyat kellett cserélni benne... 10 ezer forintos mutatvány volt, de ettől eltekintve nem kellett hozzányúlni! (természetesen megvásárláskor olaj, olajszűrő, vezérlés, gyertyák, lengéscsillapító, fékbetét cserélve lett, de úgy gondolom ezeket nem kell magyarázni, hiszen vagy olyan alkatrészekről van szó, melyeket vásárláskor amúgy is kicserél az ember, vagy pedig olyanokról, melyek márkától és típustól függetlenül is elhasználódnak)