SUZUKI SWIFT

2007-ben vettem az autót,azóta is boldog vagyok vele.Megvétele óta iszonyatosan hangossá vált,nem gondoltam volna.Swift típushiba,ami már a szalon után egyből jelentkezett:nehezen veszi be a hátramenetet,hidegben nagyon keménnyé válik a váltó.Költeni rá a kopó alkatrészeken kívül (olaj,szűrők,váltóolaj,fékbetétek,k-b szíj)nem kellett.Az alapvető probléma kettőnél több utas esetén jelentkezik :-)))) (mondjuk 191 cm/120 kg paraméterekkel kiteszek én is kettőt) - kevés a hely!A csomagtartó befogadóképességéről csak annyit,hogy egy standard,hétvégére szóló bevásárlásnál már egy utashellyel kevesebbet kell számolni.Az anyósülés alatti tálca 1 év után -használat nélkül- kiesett,a kesztyűtartó és az ajtók műanyagjai menet közben zörögnek. Nagyon keményen érezni a VVT hiányát,az autó 3000-es fordulatszám után kezd rendesen húzni.W fogyasztás 1,3-as motorhoz képest picit sok.Az átlagfogyasztás mérő számlálója 1 év után kiakadt ,99,9 l/100 km-t mutatott,majd 100 km-enként szépen csökkent(most 6,4-et mutat:)).Tapasztalat szerint városban bekapja a 8 litert is.Az autó egyébként hihetetlenül megbízható,még soha,semmilyen baj nem volt vele!!!

Születési éve: 1983

Meghibásodás leírása: 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg