FIAT FREEMONT

Tetszett: A motorikus és mechanikus kezelhetőség, jól pakolható, hosszú távon is fáradtságmentesen vezethető. Nem tetszett: A fűtése gyenge. Különösen a -3fok alatti indulásnál, ami általában 10-15 perc utáni észlelhetőséget jelent. A vezető oldali lábfűtés terelése kritikán aluli. Utáltam: A kereskedő, Ring autóház Szolnok lekezelő, elutasító, hozzá nem értése.

Születési éve: 1960

Meghibásodás leírása: A Ring autóház Szolnok hozzá nem értése, - Ha megvetted edd is meg - hozzáállása, a segítőkészség legkisebb jele és szándéka miatt a biztonsági funkciók hektikussága miatt. Pénzért akarták cserélni a gyári hibalisták miatt garanciában, visszahívással javítandókat. Csak saját belső vizsgálat után hiányos és részleges, a szívességet kihangsúlyozó alkatrészcseréket végeztek. Az összeszerelési hiba javítását - hátsó ajtó illesztési problémája - következetesen halogatják. 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: karosszéria Nincs kiemelt meghibásodás.

Visszatérő hiba leírása: Az ún. UCONNECT egység telefon kihangosítási és rádió funkciójának hektikus, de jelenleg már csupán csak rádió funkciót működtetni tudó hibája. Javítására a "szakszervízzel" is rendelkező RING Szolnok egy éve nem képes. Az eredménytelen, hozzá nem értés miatti szervízlátogatások idő és többletköltségeinek megtérítését következetesen és egyre arrogánsabban utasítja vissza.