OPEL VECTRA A

Az egész autó úgy tetszik, ahogy van. Első autóm, talán ezért is ez a kötődés, de ha próbálok objektív véleményt alkotni, akkor sem változik az egész nagyon. Tetszik, ahogy megy, habár mehetne jobban is. Folyamatosan azon vagyok, hogy elhárítsak olyan problémákat, amikkel az előző tulaj nem foglalkozott. Sajnos a legtöbb ilyen, az elhanyagoltság jele. Nagyon sokat számít, hogy kitől veszi meg az ember. Írják, hogy az ECOTEC motorok nem megbízhatóak. Szerintem az egész csak odafigyelés, megfelelő hozzáértés kérdése. Ha próbálunk mindent rendben tartani, meghálája nekünk. De ezzel nem mondtam újat, mindegyik autóval törődni kell és akkor nem hagy cserben soha.

Születési éve: 1990

Meghibásodás leírása: Lerobbanás oka: elektromos rendszerLeírás: Egyszer a főtengely jeladó csatlakozója csúszott le és emiatt 3-hengerezett, alig indult... Kellett kicsit bontani, rögzíteni az említett csatlakozót és probléma megoldva :)

Visszatérő hiba leírása: Gyújtás probléma....először gyújtótrafót cseréltem, ami nem segített, aztán végül kábelcsere oldotta meg a problémát. Volt még egy olyan jelenség is, hogy a fordulat nem esett/ vagy alig esett/ vissza alaphelyzetbe...ezt a problémát a folytószelep állás érzékelő oldotta meg. Nem nagy és nem egyedi problémák ezek, javításuk nem költséges.